Propojení s pokladními systémy

Ideální řešení pro prodejny s běžným či zvýšeným provozem, jako jsou supermarkety, restaurace či hotely

Zrychlete platební proces na vaší provozovně

Propojte si svůj platební terminál s pokladním systémem a zvýšíte tak komfort užívání a rychlost obsluhy.

Nebudete muset zadávat placenou částku dvakrát, ale pouze na pokladně. Zrychlíte tak nejen platební proces, ale eliminujete zbytečné chyby personálu a snížíte tak počet reklamací. Ověřte si u nás, zda máme propojení pro vaši pokladnu, nebo zda by byla možnost propojení vytvořit.

icon

Podpora pro více než 200 pokladních systémů na trhu

icon

Snadná a pohodlná obsluha z jednoho zařízení

icon

Odstranění chyb při zadávání plateb

icon

Zrychlení plateb díky online propojení

icon

Snadné propojení díky ECR2 protokolu

Mám zájem o platební řešení

Chcete snadno přijímat bezhotovostní platby? Či máte zájem o některé z našich platebních řešení?

Vyplňte níže uvedené údaje a my vám připravíme návrh optimálního platebního řešení, včetně cenové kalkulace.

Mám zájem o platební řešení: *
Je potřeba vyplnit položky označené *

Jaké platební terminály lze propojit?

Obslužné platební terminály

Nejčastější způsob propojení s platebním systémem je u obslužných terminálů. Je vhodné pro kamenné provozovny a místa se zvýšeným prodejem. Lze propojit i mobilní platební terminály v provozovně.

Obslužné platební terminály

Bezobslužné platební terminály

Tyto terminály propojujeme do mnoha typů samoobslužných zařízení jejichž součástí již je pokladní systém či řídící jednotka. Terminály jsou určeny pro provozovny, kde není možné zajistit fyzickou obsluhu, tak jako jsou samoobslužné parkoviště, čerpací stanice, multifunkční kiosky, apod.

Bezobslužné platební terminály

Android terminály a SoftPOS

Tato chytrá platební řešení jsme schopni integrovat s aplikacemi třetích stran končící platbou zákazníka. V případě mobilní aplikace SoftPOS není nutné pořizovat platební terminál. Platby autorizuje jakékoliv mobilní zařízení běžící na operačním systému Android 5.0 a vyšší pomocí nainstalované platební aplikace. Společnosti, které využívají vlastní aplikace a systémy tyto možnosti Androidu jistě ocení.

Android terminály a SoftPOS

Snadná a rychlá integrace

Námi nabízené obslužné a bezobslužné platební terminály umíme propojit s více než 200 pokladními systémy renomovaných značek. Tato propojení zajišťujeme pomocí komunikačního protokolu (SONET ECR2).

Díky koncepci přímé komunikace mezi platebním terminálem a pokladním systémem je ECR2 protokol nezávislý na platformě (Windows, Linux, Android, atd.). V případě, že nechcete využívat přímou komunikaci, podporujeme propojení přes dynamickou DLL knihovnu. Pro komunikaci jsou našimi terminály podporovány protokoly RS232, TCP/IP.

Na základě požadavků klienta náš projektový manažer koordinuje vývoj daného propojení. Následně probíhají certifikační testy. Na domluvenou dobu integrace zapůjčujeme platební terminál s testovacím prostředím.

Naši obchodní partneři a banky

Naši obchodní partneři a banky

Mám zájem o spolupráci

Zaujalo vás naše platební řešení a máte zájem jej integrovat do svého produktu či služby? Chcete se podílet na rozvoji platebních technologií umožňující akceptaci platebních karet?

Sdělte nám svůj zájem a my se vám obratem ozveme.

Mám zájem spolupracovat s řešením: *
Je potřeba vyplnit položky označené *